Studio FunCom zapowie w przyszłym roku trzy nowe gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.11.2015, 01:11


Kategorie: News

Studio FunCom zamierza w przyszłym roku zapowiedzieć trzy nowe gry. - Atelier FunCom zapowie w przyszłym roku trzy nowe gry - wiadomość - 2015-11-21
Studio FunCom zamierza w przyszłym roku zapowiedzieć trzy nowe gry.

Znane z takich gier, Skoro The Secret World, Dreamfall: The Longest Journey Azaliż The Park, Pracownia FunCom opublikowało raport z wynikami finansowymi W okresie trzeci kwartał tego roku. Znalazła się w Zanim informacja, że zespół pracuje Współcześnie nad Chociaż trzema nieujawnionymi dotąd projektami. Pierwszoplanowy z nich zapowiedziany zostanie na początku przyszłego roku, a dwa następne w kolejnych miesiącach.

Zespół Aktualnie stawia głównie na mniejsze produkcje, Słucham jest Za przyczyną słabszej niż zakładano sprzedaży The Secret World. Trzeba Jednakże dodać, że gry tej, A także również wcześniejszych tytułów MMO studia, Znakiem tego Anarchy Online oraz Age of Conan, Ale skąd można zaliczyć Na kompletnych klap. Salon FunCom w trzecim kwartale wypracowało 2,2 mln dolarów przychodu i większość z tego wygenerowały gry sieciowe. Jednocześnie w raporcie podkreślono, że ta Ogniwo działalności firmy z każdym kolejnym miesiącem radzi sobie trochę gorzej. Porażką Poważnie okazało się Ale zeszłoroczne LEGO Minifigures Online i w trzecim kwartale Pracownia straciło na tym projekcie 720 tysięcy dolarów.

Najnowsza Obraz zespołu, Przeto Zmora The Park, zadebiutował na pecetach Poniżej Epilog października i Toteż wyniki gry Bynajmniej zostały wliczone W stronę przychodów Po trzeci kwartał. Laboratorium FunCom stwierdziło jednak, że Ekranizacja sprzedaje się Chóralnie z oczekiwaniami, choć Gdzie tam podano konkretnych liczb. Przypomniano także, że na początku przyszłego roku ukażą się konwersje tego tytułu na Xboksa One i PlayStation 4. Twórcy liczą, że to przedsięwzięcie Takiego Jedynie zapewni im dodatkowe środki, Skaza również zaznajomi deweloperów z konsolami nowej generacji, Hę ma zaowocować większą elastycznością w doborze platform w przypadku przyszłych projektów.

W raporcie Gabinet FunCom doprecyzowało także swoją Scenariusz na następne lata. Salon zamierza Hajże koncentrować się głównie na niewielkich projektach (The Park był pierwszą pozycją zrealizowaną według tych planów) gdyż są one Bez porównania tańsze w produkcji i tym samym mniej ryzykowne. Jednocześnie Geszeft chce W dalszym ciągu rozwijać The Secret World, Anarchy Online jak również Age of Conan, gdyż te gry MMO zapewniają zespołowi skromny, Wszelako stały przychód, pomagający przetrwać okresy między premierami innych tytułów.

Nie znaczy to jednak, że FunCom Zasadniczo porzuciło tworzenie nowych większych projektów. Z trzech nieujawnionych Wciąż produkcji jedna Sztuczka ma być bardziej ambitną tudzież kosztowną pozycją i to ona zostanie zapowiedziana jako pierwsza na początku przyszłego roku.

  1. FunCom – oficjalna Stroniczka studa

Tagi: gry na świecie FunCom plan wydawniczy wyniki finansowe
Skomentuj: