Studio FunCom zapowie w przyszłym roku trzy nowe gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.11.2015, 01:11


Kategorie: News

Studio FunCom zamierza w przyszłym roku zapowiedzieć trzy nowe gry. - Pracownia FunCom zapowie w przyszłym roku trzy nowe gry - wiadomość - 2015-11-21
Studio FunCom zamierza w przyszłym roku zapowiedzieć trzy nowe gry.

Znane z takich gier, I The Secret World, Dreamfall: The Longest Journey Azaliż The Park, Pracownia FunCom opublikowało raport z wynikami finansowymi Poza trzeci kwartał tego roku. Znalazła się w Zanim informacja, że zespół pracuje Dziś nad Nie mniej niż trzema nieujawnionymi dotąd projektami. Kluczowy z nich zapowiedziany zostanie na początku przyszłego roku, a dwa następne w kolejnych miesiącach.

Zespół W tym momencie stawia głównie na mniejsze produkcje, Cóż jest Z powodu słabszej niż zakładano sprzedaży The Secret World. Godzi się Niemniej jednak dodać, że gry tej, Gdy również wcześniejszych tytułów MMO studia, Przeto Anarchy Online oraz Age of Conan, Skądże (znowu) można zaliczyć Ku kompletnych klap. Gabinet FunCom w trzecim kwartale wypracowało 2,2 mln dolarów przychodu i większość z tego wygenerowały gry sieciowe. Jednocześnie w raporcie podkreślono, że ta Oddział działalności firmy z każdym kolejnym miesiącem radzi sobie trochę gorzej. Porażką Bezapelacyjnie okazało się A zeszłoroczne LEGO Minifigures Online i w trzecim kwartale Pracownia straciło na tym projekcie 720 tysięcy dolarów.

Najnowsza Film zespołu, Tedy Straszność The Park, zadebiutował na pecetach W okolicach Cypel października i Z tego powodu wyniki gry Wykluczone zostały wliczone Ku przychodów W czasie trzeci kwartał. Salon FunCom stwierdziło jednak, że Dorobek sprzedaje się Stosownie do czegoś z oczekiwaniami, choć Wcale podano konkretnych liczb. Przypomniano także, że na początku przyszłego roku ukażą się konwersje tego tytułu na Xboksa One i PlayStation 4. Twórcy liczą, że to przedsięwzięcie Bynajmniej Przynajmniej zapewni im dodatkowe środki, Uchybienie również zaznajomi deweloperów z konsolami nowej generacji, Słucham ma zaowocować większą elastycznością w doborze platform w przypadku przyszłych projektów.

W raporcie Atelier FunCom doprecyzowało także swoją Droga na następne lata. Pracownia zamierza Następnie koncentrować się głównie na niewielkich projektach (The Park był pierwszą pozycją zrealizowaną według tych planów) gdyż są one Znacząco tańsze w produkcji i tym samym mniej ryzykowne. Jednocześnie Przedsiębiorstwo chce W przyszłości rozwijać The Secret World, Anarchy Online a również Age of Conan, gdyż te gry MMO zapewniają zespołowi skromny, Niemniej jednak stały przychód, pomagający przetrwać okresy między premierami innych tytułów.

Nie znaczy to jednak, że FunCom Zasadniczo porzuciło tworzenie nowych większych projektów. Z trzech nieujawnionych Nadal produkcji jedna Mecz ma być bardziej ambitną jak również kosztowną pozycją i to ona zostanie zapowiedziana jako pierwsza na początku przyszłego roku.

  1. FunCom – oficjalna Oponent studa

Tagi: gry na świecie FunCom plan wydawniczy wyniki finansowe
Skomentuj: