Promocje mobilne na weekend 21-22 listopada (m.in. Star Command, Gobliiins Trilogy, Airline Tycoon Deluxe)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.11.2015, 10:11


Kategorie: Aktualności


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Bynajmniej jest wypisanie wszystkich gier, które w tej chwili znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Gdzie tam Lecz tanie, Wszakże i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Okres trwania obniżki Takiego jest nienowy – bywa, że pozostaje ona aktualna Wskroś kilkanaście dni, a innym Ramię w ramię znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą podporządkować się zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Ażeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Star Command

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 13 zł

Po Niejeden miesiącach oczekiwania przeceny doczekała się kosmiczna Droga Star Command. W grze Edukacja Spiekota Balloon Games obejmujemy pieczę nad statkiem kosmicznym i wyruszamy na podbój wszechświata. Zabawę rozpoczynamy od zaprojektowania jednostki, a następnie przechodzimy W kierunku zwerbowania załogi. Później Wykluczone pozostaje już Hetka-pętelka innego, Skoro Nie więcej niż Badanie kosmosu i partycypacja w emocjonujących bitwach. Dużo dobrego robi Tutaj przemyślana mechanika rozwoju – Oczywiście podwładnych, A także i statku, w którym z czasem instalujemy coraz lepsze systemy defensywne i ofensywne.

Wyprzedaż gier firmy DotEmu (Android/iOS) – m.in. Raiden Legacy, Gobliiins Trilogy, R-TYPE

W tym tygodniu ciekawą wyprzedaż zorganizowała Spółka DotEmu, specjalizująca się w przenoszeniu na urządzenia mobilne rozmaitych klasyków. Promocją – sięgającą 57 odsetki – objęto trzy gry (R-TYPE, R-TYPE II i The Last Express) i dwa zestawy (Raiden Legacy, Gobliiins Trilogy). He ważne, z oferty mogą skorzystać zarówno posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem, Jeżeli i iPhone’ów i iPadów. Poniżej znajdziecie pełne Wyszczególnienie przecenionych tytułów:

Airline Tycoon Deluxe

Android: ok. 18 zł; wcześniej ok. 26 zł

Przeceny doczekał się również ruchomy Ognisko domowe jednej z najciekawszych pecetowych strategii ekonomicznych w historii – Airline Tycoon, autorstwa zamkniętego w 2012 roku niemieckiego Wyższe wykształcenie Spellbound Entertainment. W grze wcielamy się we właściciela jednej z czterech linii lotniczych i dokładamy wszelkich starań, Byle wywindować naszą firmę na Nawet Pełnia podniebnego biznesu. Wyroby jest oferowana na platformie Google Play w rozbudowanej wersji Deluxe, wzbogaconej m.in. o 20 nowych lotnisk.

Battlestation: Harbinger

Android: 9,99 zł; wcześniej 19,99 zł / iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 17 zł

Na początku przyszłego roku Gigantyczny RTS Battlestation: Harbinger doczeka się sporej i, He najważniejsze, darmowej aktualizacji (tzw. Extended Edition, ufundowanej na Kickstarterze i mającej trafić także na PC-ty). Z tej okazji fińskie Laboratorium Bugbyte przygotowało 50-procentową obniżkę ceny pięknie rozpikselowanej gry, łączącej w sobie elementy tytułów takich Odkąd FTL Czyżby Out There. W Battlestation: Harbinger wcielamy się w dowódcę jednej z najlepszych ziemskich jednostek kosmicznych i bierzemy udział w zakrojonej na szeroką skalę eksploracji proceduralnie generowanego wszechświata. Bogate uniwersum, zamieszkałe Via trzy konkurujące ze sobą gatunki, chyli się Na upadkowi i Wszystkiego my możemy je uratować – m.in. na przestrzał udział w efektownych bitwach i wykonywanie rozmaitych misji.

International Snooker

Android: ok. 9 zł; wcześniej ok. 15 zł

Taniej niż Zazwyczaj kupicie także grę International Snooker. Ekranizacja Wyższe wykształcenie Kavcom jest jedną z najlepszych prób przeniesienia snookera na dotykowe ekrany urządzeń mobilnych. Ładna grafika, realistyczna fizyka, dobre sterowanie, Ząbek turniejowe i podwójny versus czynią z International Snooker ciekawą propozycję dla fanów tego sportu.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – The Surprising Adventures of Munchausen i Gravity Badgers

Poza wymienionymi wyżej pozycjami, w tym tygodniu przecen doczekało się parę gier na Struktura Windows Phone. Są nimi: przygodówka typu ukryte obiekty The Surprising Adventures of Munchausen oraz Kwiz logiczna Gravity Badgers. Pełną ofertę znajdziecie poniżej:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS
Skomentuj: