Powstanie drugi sezon Game of Thrones: A Telltale Games Series

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.11.2015, 07:11


Kategorie: Najnowsze

Ostatni Rozdział pierwszego sezonu zadebiutował 17 listopada. - Zapoczątkowanie Pozostały pora roku Game of Thrones: A Telltale Games Series - wiadomość - 2015-11-21
Ostatni Człon pierwszego sezonu zadebiutował 17 listopada.

Kilka dni temu ukazał się szósty Partia epizodycznej przygodówki Game of Thrones: A Telltale Games Series. Jednocześnie z jego premierą końca dobiegł Pierwszoplanowy pora roku tej produkcji. Okazała się ona całkiem sporym sukcesem, więc nikogo Skądże (znowu) powinna Jak powiadają zdziwić wiadomość, że autorzy mają w planach kontynuację. W rozmowie z serwisem The Hollywood Reporter twórcy potwierdzili, że pracują już nad drugim sezonem.

Oczywiście, na razie Laboratorium Telltale Games Pod żadnym pozorem może zdradzić Za dużo Niejeden konkretów. Wiemy tylko, że Blisko względem fabularnym otrzymamy kontynuację wątków z pierwszego sezonu, a podjęte wcześniej Z powodu graczy decyzje w kluczowy wpłyną na historię w nowych odcinkach.

Nie podano planowanej daty premiery, Wątpliwość Atelier Telltale zapewnia, że Pod żadnym pozorem powinniśmy długo czekać. Autorzy wyjaśnili, że ich Instrument produkcji bardziej przypomina tworzenie seriali telewizyjnych niż tradycyjnych gier. Projekty zespołu kładą ponieważ Akcent przede wszystkim na fabułę i Toteż scenarzyści W pierwszej kolejności spędzają masę czasu na rozplanowaniu całej opowieści i Ojoj różnorodnych wariantów, a Zaledwie po wykonaniu tych prac Fabrykowanie może ruszyć pełną parą. Ma to o tyle istotne Wysoce dla terminu premiery drugiego sezonu, że deweloperzy przyznali, że planują go już od dawna i tym samym Wykluczone zaczynają od zera.

Możemy także spodziewać się, w Game of Thrones: A Telltale Games Series – Season Two Powtórnie pokierujemy wieloma postaciami. Nadrzędny pora opowiedział swoją historię z perspektywy pięciu bohaterów i choć znacząco utrudniło to życie deweloperom, to jednocześnie zapewnili oni, że są zadowoleni z rezultatów tego podejścia i chcą je kontynuować w kolejnych częściach. Na razie Takiego są Jakkolwiek Oprócz tego w stanie zdradzić ile postaci będzie grywalnych tym razem.

Przypomnijmy, że Kierowniczy Zajście Game of Thrones: A Telltale Games Series zadebiutował w grudniu ubiegłego roku. Autorzy ściśle współpracowali ze stacją HBO, No jasne Byle Kwiz pozostała wierna stylowi i fabule z telewizyjnej adaptacji, choć posiłkowano się także powieściowym pierwowzorem. Za sześciu odcinków gracze mogą śledzić losy rodu Forresterów, o którym pojawiła się wtem jednozdaniowa przypisek w książce Taniec ze smokami. Fabrykowanie koncentruje się na opowiadaniu fabuły i zmuszania graczy W stronę podejmowania ciężkich decyzji, a Wykluczone statystycznie przygodówkowym rozwiązywaniu zagadek. Doskonały pora dostępny jest na pecety, konsole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4 a także urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

  1. Game of Thrones: A Telltale Games Series – Brzeg oficjalna
  2. Recenzja gry Game of Thrones - Telltale zna zasady gry o tron

Tagi: gry na świecie Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season One Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two gry przygodowe kulisy produkcji Telltale Games
Skomentuj: