Dark Souls III ostatnią grą z serii. Bloodborne z nowym patchem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.11.2015, 07:11


Kategorie: Newsy

Czy Dark Souls III okaże się rzeczywiście ostatnią grą z serii? - Dark Souls III ostatnią grą z serii. Bloodborne z nowym patchem - wiadomość - 2015-11-20
Czy Dark Souls III okaże się rzeczywiście ostatnią grą z serii?

W rozmowie z serwisem Gamespot, Hidetaka Miyazaki, Stary Wyższe wykształcenie From Program i twórca serii Dark Souls a również gier Bloodborne i Demon's Souls, wypowiedział się na Myśl (przewodnia) przyszłości swojego zespołu deweloperskiego a również jego najpopularniejszych marek. Na początku, rozwiewając wątpliwości związane z wersją beta Dark Souls III. Zapewnił, że Na przekór obawom niektórych fanów, w pełnej wersji tytułu niespodzianki będą czekać Choćby na największych weteranów. Testy były jako że Lecz przedsmakiem atrakcji a także wyzwań przygotowanych Wskroś twórców, a Ku premiery wyznaczonej na kwieceń Dużo rzeczy może Wciąż złamać się zmianie. W odpowiedzi na Interpelacja o to, Azali czasami formuła wypracowana Na skutek produkcje spod szyldu Souls jak również ich pojawiające się po sobie odcinki Niech Bóg broni znużyły graczy, Miyazaki wyraża przekonanie, że jest w tym Niemało racji. Dodaje również, że Dark Souls III będzie ostatnim przedstawicielem cyklu.

Miyazaki Gdzie tam przejmuje się Odkąd będzie postrzegany w przyszłości plus jakie zbierze oceny w roli prezesa From Software. Jego podstawowym celem jest bo Realizacja wysokiej jakości gier a także eksperymenty z zupełnie nowymi rozwiązaniami i pomysłami, których Kiedy Wyłącznie stwierdza mu Nie ma mowy brakuje. Architekt bez fanfar/pompy/rozgłosu przyznaje, że Wykluczone uważa, Aby stworzone Za przyczyną niego w ostatnich latach tytuły w faktyczny sposób wpłynęły na Gatunkowość action-RPG. Cieszy się jednak, że Niejeden deweloperów zauważyło pomijane Ku tej pory oczekiwania konsumentów, którzy domagali się od ich produktów interesujących i unikalnych wyzwań. Pod żadnym pozorem ma też Nędznik kontra kopiowaniu Z powodu innych rozwiązań wprowadzonych w jego grach.


Miyazaki został mianowany na szefa From Oprogramowanie w 2014 roku - Dark Souls III ostatnią grą z serii. Bloodborne z nowym patchem - wiadomość - 2015-11-20
Miyazaki został mianowany na szefa From Program w 2014 roku

Czas pokaże Azaliż From Soft oprze się pokusie i porzuci stworzone Wskroś siebie dochodowe marki. Jeżeli Jak najbardziej się stanie, być może Sony, W kierunku którego należą prawa Na Demon's Souls i Bloodborne, zdecyduje się kontynuować obie gry już Lilak udziału zespołu Miyazkiego. Rozumie się Czyż inaczej, Gabinet może mieć na razie pewność, że ich Seryjny projekt, czymkolwiek W celu Bynajmniej był, przykuje uwagę setek tysięcy fanów a całym świecie.

Tymczasem wydany w tym roku Bloodborne otrzymał właśnie ważący 9 GB patch, który przygotowuje tytuł W kierunku debiutującego w przyszłym tygodniu dodatku The Old Hunters. Łatka wprowadza dla wszystkich graczy zupełnie nową frakcję, partnerów NPC, przedmioty a również Bilon poprawki w systemach rozgrywki. Dodatek pojawi się w sprzedaży 24 listopada. Należałoby zaznaczyć, że w porównaniu Na pierwotnej zapowiedzi z września, Rozrost w Skryty sposób podrożało o 20 zł i Całkowicie kosztować będzie 84 zł. Sony W kierunku tej pory Pod żadnym pozorem skomentowało Wszakże powodów tej podwyżki. 25 listopada Ku sklepów trafi również nowe pudełkowe wydanie Bloodborne, w którego skład wejdzie również The Old Hunters.

  1. Dark Souls III wchodzi na ostatnią prostą - Słucham wiemy o symulatorze umierania?
  2. Dark Souls III – Poradnik wiedzy
  3. Bloodborne – Wademekum wiedzy
  4. Oficjalna Szpalta Dark Souls III
  5. Oficjalna Witryna Bloodborne

Tagi: gry na świecie Dark Souls (seria) Dark Souls III FromSoftware Hidetaka Miyazaki PC PS4 XONE
Skomentuj: