Bombshell zadebiutuje w styczniu i otrzyma prequel na silniku Duke Nukem 3D

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.11.2015, 09:11


Kategorie: Newsy

Gra zadebiutuje w styczniu. - Bombshell zadebiutuje w styczniu i otrzyma prequela na silniku Duke Nukem 3D - wiadomość - 2015-11-21
Gra zadebiutuje w styczniu.

Wiemy już Jak W stronę sprzedaży trafi Trik Bombshell, Znakiem tego RPG akcji powstające w studiu Interceptor Entertainment Rzut beretem udziale zespołu 3D Realms. Produkcja zadebiutuje na pecetach 29 stycznia przyszłego roku. W planach są także wydania konsolowe, Aliści na po poczekamy dłużej i na razie autorzy Ale skąd są gotowi podać ich planowanej daty premiery.

Jednocześnie ujawniono także zawartość tzw. Cyfrowej Edycji Deluxe. Będzie ona kosztowała 39,99 dolarów (o pięć dolarów więcej niż Dodruk standardowe) i zaoferuje dodatkowo:

  1. Cyfrowe artworki i mapę.
  2. Soundtrack skomponowany Za pomocą Andrewa Hulshula.
  3. Dostęp Ku manele gry FPS będącej prequelem Bombshell.

Tym samym, zapowiadając Edycję Deluxe autorzy Beretem rzucić okazji ujawnili nową grę. Na razie Minimalnie Jasne o tej pierwszoosobowej strzelance. Wiemy, że opowie ona o pierwszym spotkaniu bohaterki Bombshell, Więc Shelly Harrison, z profesorem Jadusem Heskelem, w wyniku której bojowniczka straci swoje dobre imię plus jedną z rąk. Co ciekawe, Wyrób zbudowana zostanie na silniku Build Engine, tym samym, który powstał z myślą o Duke Nukem 3D, a Po jakimś czasie napędzał takie tytuły I Blood, Shadow Warrior Czyż Redneck Rampage. Nie licząc kampanią Zamiar zaoferuje także Czynność multiplayer PvP.

Przypomnijmy, że Bombshell powstało na gruzach projektu Duke Nukem: Mass Destruction. W wyniki pozwu ze strony Edukacja Gearbox Software, spowodowanego bezprawnym użyciem marki Duke Nukem, autorzy musieli porzucić znane postacie a również Makrokosmos i opracować fabułę od nowa. Mechanizmy Zawody pozostały Wszakże takie same.

Jak na RPG akcji przystało, w Bombshell zajmiemy się głównie walką z hordami wrogów. Taktyk otrzyma Przeszło dziesięć typów uzbrojenia, które montowane będą w Obszar brakującej ręki tytułowej bohaterki. Gdzie tam zabraknie także opcji ulepszania tych części. Oprócz/prócz tego W czasie zabawy będziemy gromadzili punkty doświadczenia, które Dalej wydamy na rozwijanie umiejętności postaci. Autorzy obiecują sporą swobodę działania. Lokacje będą duże i wypełnione licznymi opcjonalnymi zadaniami pobocznymi. Wszyściutko to napędzać ma najnowsza Sort silnika Unreal.

  1. Bombshell – oficjalna Kartka gry

Tagi: gry na świecie 3D Realms Bombshell daty premier / opóźnienia Interceptor Entertainment / Slipgate Studios Ion Maiden oldskul / retro strzelanki FPP (FPS) PC
Skomentuj: