literatorium.pl

Zwycięstwo Chelsea na wyjeździe.

Zwycięstwo Chelsea na wyjeździe.

14.09.2020, 12:33

Zawodnicy Franka Lamparda świetnie rozpoczęli nowy sezon zmagań w angielskiej Premier League. Dla wielu zawodników był to pierwszy mecz w trykocie klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów Chelsea czekało, aby zobaczyć świeżych zawodników zespołu w akcji. Warto zaznaczyć, iż przedstawili się z niesamowicie dobrej perspektywy. Z pewnością jest to pozytywna wiadomość dla trenera Chelsea. Teraz trener Chelsea FC ma do dyspozycji sporo fantastycznych graczy.

W minionych latach w angielskiej Premier League drużyna Chelsea nie grała najlepiej. Fani zespołu pragną lepszych rezultatów. Sporo kibiców nożnej piłki czekało na pierwsze minuty piłkarzy ściągniętych z Ligi niemieckiej. Chelsea ma w tym sezonie ambitne cele,jeśli chodzi o trofea. Sympatycy Chelsea FC wierzą, iż ich ulubieńcy w dobrym stylu zaczną w rozpoczęty w sobotę sezon angielskiej ligi.

Dobra postawa drużyny Lamparda w spotkaniu z Brighton

Inaugurująca odsłona spotkania dostarczyła kibicom obu zespołów dużo fajnych emocji. Gracze tworzyli wiele sytuacji podbramkowych. W pierwszej części meczu sympatycy obu drużyn obejrzeli jedynie jedno trafienie. Futbolówkę do siatki wstrzelił Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził rzut karny po faulu zawodnika Brighton na Timo Wernerze. Do przerwy wynik się nie zmienił. W następnej odsłonie rywal Chelsea musiał odrabiać straty.

Sympatycy liczyli na większą ilość bramek i strzałów swoich ulubieńców. W następnej odsłonie meczu oglądaliśmy już dużo więcej goli. W tym aspekcie skuteczniejsza była drużyna Chelsea. Rozpoczęcie następnej odsłony był niesamowicie intensywny. Brighton Hove Albion dało radę doprowadzić do wyniku remisowego. Triumf Chelsea FC był więc zagrożony. Piłkarze Lamparda zdawali sobie sprawę, iż kibiców Chelsea Londyn interesuje wyłącznie wygrana.

Po trafieniu dla ekipy Brighton Hove Albion zawodnicy Chelsea FC ruszyli do tworzenia sytuacji pod polem karnym rywali. Parę chwil później Chelsea FC kolejny raz wygrywała w tym pojedynku. Zdobyli dwa trafienia. Końcowy wynik tego meczu to 3:1 na korzyść Chelsea Londyn. To bez wątpienia świetny początek sezonu dla Chelsea Londyn.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij