literatorium.pl

Betfan kod promocyjny

Betfan kod promocyjny

04.11.2020, 16:17

Jak określić co to są zakłady u bukmacherów?


Zawieranie typu sportowego to typowanie czy dane zdarzenie, przeważnie o charakterze sportowym ale nie zawsze, zajdzie. Z jednej strony w wzajemnych zakładach występuje gracz, inaczej część obstawiająca wynik, a z innej bukmacher - podmiot, który przyjmuje zakład na wskazanych przez niego warunkach. Zazwyczaj zakłady online obstawiane są na rozgrywki piłki nożnej.


Jakim sposobem można zacząć typowanie?


Krokiem najważniejszym okazuje się być zarejestrowanie się u operatora bukmacherskiego.


Musimy mieć na uwadze fakt, że na terenie naszej ojczyzny obowiązuje ustawa o hazardzie, która mówi, że typy bukmacherskie mają prawo przyjmować tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy otrzymali pozwolenie na prowadzenie takiego biznesu. Stworzenie nowego konta oraz jego sprawdzenie przez bukmachera to więc początkowy i konieczny krok. Kiedy chcemy zdecydować się na to, że z zakładów mamy zamiar otrzymać spore przychody, musimy skupić się na obstawianiu danej grupy wydarzeń, ulubionej przez nas dyscypliny sportowej lub rodzaju zakładów, jak na przykład zakłady podczas rozgrywek. Tego rodzaju specjalizacja to również bardziej poprawne śledzenie statystycznych wyników, trafniejsze analizy a zarazem na większe wygrane u bukmachera.


Jakim sposobem obstawić swój zakład przez stronę bukmachera?


Klient bukmachera, stawiając zakład na dane zajście stawia daną sumę pieniędzy, którą chce postawić, aby zdobyć określoną sumę pieniędzy. Kwotę stawianą w zakładzie określamy jako stawką zakładu bukmacherskiego. Bukmacher zatwierdzający zakład określa kurs po którym dane wydarzenie zostanie później rozliczane. Tak zwany kurs jest sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu daje przyszłą wygraną albo stratę. Typując zakłady można więc fajnie zdobyć pieniądze, poprawnie typując dany zakład czy też przegrać wpłacone fundusze w niepoprawnym zakładzie.


kod bonusowy betfan


Czym są zakłady na żywo?


Obstawianie z meczów w trakcie trwania spotkania to najbardziej doceniana i jedna z najpopularniejszych metod stawiania zakładów przez klientów firm bukmacherskich. Pozwala ona na typowanie zakładów w trakcie rozgrywania konkretnego wydarzenia piłkarskiego. Można określić, że to specyficzna forma zawierania zakładów, którą oferują bukmacherzy. Obstawiając na żywo mamy możliwość jednocześnie oglądać spotkanie na żywo i szybko kontrolować i reagować na zajścia stawiając typy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij