literatorium.pl

Wygrana Francji z Chorwacją.

08.09.2020, 14:05

W spotkaniu Francuzów z drużyną Chorwacji mieliśmy przyjemność oglądać dużą ilość bramek. Ostateczny wynik meczu wynosił 4:2 na korzyść Trójkolorowych. W rezultacie drużyna z Bałkanów nie była w stanie odegrać się za finałowe starcie mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Trójkolorowi byli w tym starciu trochę mocniejsi od Chorwatów.

Spora ilość ekspertów uważało ten pojedynek jako rewanż za finałowy pojedynek mundialu na rosyjskiej ziemi. Początek spotkania doskonale to potwierdzały. Zawodnicy z Bałkanów grali zdecydowanie lepiej. Kreowali wiele sytuacji. Pierwsze trafienie dla dla zawodników Chorwacji strzelił Lovren Dejan. Decydujące podanie w tej akcji wykonał Lucas Hernandez. Od piętnastej minuty Chorwaci wygrywali 1:0.

Gospodarze nie byli w stanie zatrzymać kolejnych akcji przygotowywanych przez ekipę Chorwacji. Fenomenalnie grał golkiper wicemistrzów świata. Jego parada zatrzymała Griezmanna przed zdobyciem trafienia. Zawodnik Barcelony ustrzelił gola kilka minut później. W tym przypadku golkiper wicemistrzów świata nie miał szans na obronę.

Sporo goli w pojedynku.

Podział punktów nie odpowiadał nikogo. Obie drużyny myślały wyłącznie zwycięstwo w tym starciu. Tak więc przez cały czas kibice mieli możliwość podziwiania fenomenalnych akcji. Ilość trafień jest tego idealnym tego dowodem. Na stadionie Francuzów widzieliśmy fenomenalny spektakl.

W końcówce pierwszej połowy starcia francuscy piłkarze zaczęli nadrabiać straty. Ważna w w tej sytuacji była forma Martiala, który zdobył bramkę dające nadzieje drużynie francuskiej. Pojedynki w ramach Narodów Ligi potrafią dostarczyć widzom piłkarskim sporo fascynujących doznań. Reprezentanci tych reprezentacji przedstawili fenomenalne zdolności kibicom piłkarskim. Z pewnością sporo kibiców może być spełnionych. Ostatecznie z triumfu cieszyli się mistrzowie świata.

Piłkarze wicemistrzów świata musieli do oswojenia się z z brakiem punktów. Chorwaci zaprezentowali się z fantastycznej strony. Dla Francji to drugi triumf w Lidze Narodów.