literatorium.pl

Powrót dziewiątego sezonu Top Model!

Powrót dziewiątego sezonu Top Model!

26.09.2020, 12:27

Top Model jest to bardzo popularny program emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz znane jury, którzy zgromadzają przed ekranami tysiące widzów. W odcinkach zawita sporo znanych i cenionych figur w przestrzeni modowej, na przykład światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism.

W ramach tego sezonu konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Złoty bilet jury przyznaje osobie, która według nich rzeczywiście nadaje się do roli modelki lub modela, dzięki czemu owy uczestnik na wstępie ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to ocena internautów, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co nas czeka w tej edycji Top Model?

Top Model ma za zadanie dać opcję rozwoju i odkrywania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym co roku zgłoszenia wysyła naprawdę dużo chętnych. Podczas każdego z odcinków na uczestników czekają różnego rodzaju konkurencje, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który zawodnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, który z nich zostanie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O ten tytuł walczy wiele interesujących uczestników, dlatego zdecydowanie warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij